Haber

Bayraklı Belediyesi’nden ailelere kış desteği!

Soğuk havaların kendini hissettirmesiyle ilçe genelinde ihtiyaç sahiplerine yönelik sosyal desteğini artıran Bayraklı Belediyesi, eylül ayından bu yana binlerce haneye yakacaktan gıda paketine, giyecekten battaniyeye yardımda bulundu. Önder Sandal, “Biz Bayraklı’da büyük bir aileyiz ve her türlü zor koşulda vatandaşımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

AİLENİN YÜZLERİ GÜLÜYOR

Sosyal belediyecilik anlayışına uygun olarak ihtiyaç sahibi tüm vatandaşlara desteğini sürdüren Bayraklı Belediyesi, kış soğuğunun etkisini artırmasıyla sosyal yardımlarını da artırdı. Eylül ayından bu yana 3 bin 437 kişiye giyim yardımı yapan belediye ekipleri, 5 bin 982 aileye battaniye, 5 bin 292 aileye de gıda kolisi dağıttı. Son beş ayda 451 aileye yakacak yardımı yapılırken, 88 hanenin soba ihtiyacı karşılandı. Binlerce aileye temel ihtiyaç yardımları yapılırken, vakıfların da kesintisiz olarak devam edeceği belirtildi.

“DESTEKLERİMİZ DEVAM EDECEK”

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Kış aylarıyla birlikte hızlandırdığımız sosyal yardımlarla ihtiyaç sahibi her haneye girmeyi ve her ailenin eksiğini tamamlamayı hedefledik. Binlerce vatandaşımızın temel ihtiyaçlarını karşıladık ve karşılamaya devam ediyoruz. Biz Bayraklı’da büyük bir aileyiz, iyi günde kötü günde beraberiz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu