Yaşam

Bugün Biraz Gün Işığı Var mı Yok Mu? 20 Şubat A Little Sunshine Yeni Bölüm Yayınlanacak mı?

Kahramanmaraş depreminin ardından yayın hayatının ortasında olan yapımlardan biri de Biraz Gün Işığı dizisi oldu. ATV’nin sevilen yapımlarından Bir Küçük Gün Işığı 21. bölümüyle ekrana geldi. Pazartesi akşamları yayınlanan dizinin son durumu merak konusu oldu. Peki, bu gece Küçük Gün Işığı var mı, yok mu? A Little Daylight’ın yeni bölümü yayınlanacak mı? Neden Küçük Gün Işığı yok?

Başrollerini Seray Kaya ve Berk Oktay’ın paylaştığı Biraz Gün Işığı dizisi Pazartesi akşamları ATV ekranlarında yerini alıyor.

NG Medya imzalı drama dizisi ilk bölümünden bu yana ilgiyle takip edilen yapımlardan biri oldu.

Merkez üssü Kahramanmaraş olan 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki deprem tüm Türkiye’yi şok etti. Gündemin tamamen değişmesiyle birlikte tüm dizi ve programlar yerini ortak yayınlara bıraktı.

Ekran serüveninin ortasını veren yapımlardan biri de Bir Küçük Gün Işığı oldu. Sevilen dizi 21. bölümüyle ekranlara geldi. Yayın akışının normale dönmesiyle birlikte Bir Küçük Gün Işığı dizisinin yayınlanıp yayınlanmayacağı da merak konusu oldu.

Bugün Biraz Gün Işığı Var mı Yok Mu?

Bir Küçük Gün Işığı dizisi 20 Şubat Pazartesi günü yayınlanmayacak. Sevilen dizi Bir Küçük Günışık ATV yayınına dahil edilmedi.

20 Şubat ATV Yayın Akışı

  • 08:00 Kahvaltı Haberleri

  • 10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert

  • 13:00 atv Öğlen

  • 14:00 Yerel Dizi

  • 16:00 Esra Erol’da

  • 19:00 atv Ana Haberler

egirdirajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu