Haber

Fatma Girik’in ölüm yıl dönümünde ağabeyi ziyaret etti

MUĞLA’nın Bodrum ilçesinde Günay Girik, Yeşilçam’ın ablası Fatma Girik’in ölüm yıl dönümünde mezarını ziyaret etti. Girik, vefasızlıktan dolayı üzgün olduğunu belirterek, “Keşke ablam mezarında anılsa daha mutlu olsa” dedi.

İstanbul’da geçen yıl 24 Ocak’ta tedavi gördüğü hastanede Covid-19 nedeniyle çoklu organ yetmezliği nedeniyle hayatını kaybeden Fatma Girik’in cenazesi 28 Ocak’ta Muğla’nın Bodrum ilçesine getirildi. Torba Mezarlığı’nda hayat arkadaşı Memduh Ün’ün yanına defnedildi. Kardeşi Günay Girik ve komşusu Muzaffer Ilıcak, Fatma Girik’in ölüm yıl dönümünde mezarını ziyaret etti.

‘İnsanların vefasızlığı beni de üzdü’

Günay Girik, ablası Fatma Girik’in mezarında anma yapılmamasına üzüldüğünü belirtti. Kız kardeşim kadarını görmedim. Babam ben çok küçükken öldü. Onun yokluğu benim için büyük bir eksiklik. İki çocuğum var; kızımın adı Fatma Girik, oğlumun adı Günay Girik. Ablamın yokluğunu çok hissediyorum. Buradaki insanların vefasızlığına ben de üzülüyorum. İstanbul’da anma töreni “Ama burada mezarında anma yapılsaydı daha iyi olurdu. Zeki Müren’den sonra Bodrum ve Torba Fatma Girik’le anılıyor. Keşke mezarında anılsa ablam daha çok sevinirdi. dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu