Yaşam

Nisan 2023 Aylık Burcum

3 Nisan’da Merkür Koç burcundan çok daha temkinli Boğa burcuna geçerken Merkür dünyaya kasıtlı bir başlangıç ​​getiriyor. Bu, Nisan ayının başlarını sağduyu ve sağlam mantıkla yönlendirilen dikkatli ve düşünceli kararlar almak için uygun bir döngü haline getirir.

6 Nisan’daki Dolunay Terazi burcunda. Bu, genellikle Dolunay ile ilişkilendirilen bazı baş döndürücü duyguların kontrolünü ele geçiren rasyonel etkidir. Bununla birlikte, Terazi etkileri her zaman aşk ve romantizmle doludur, bu nedenle bu ay kavuşumu, bir ilişkide önemli bir karar vermek zorunda olan herkes için yararlıdır. Venüs 11 Nisan’da burç değiştiriyor ve İkizler burcuna geçiyor, hava elementinin aşk üzerindeki etkisi daha fazla olacak ama Venüs’ün İkizler burcundaki geçişi maceracıları hızlı başlayıp biten endişelere yönlendirerek pişmanlıklara neden olabiliyor. Bununla birlikte, 20 Nisan’da Koç-Terazi ekseninde yeni bir dizi tutulmanın ilkini gördüğümüzde, soğuk, biraz bağımsız ruh hali dramatik bir şekilde değişecek. Bu Güneş tutulması Koç burcunun son derecesinde meydana geliyor, bu nedenle muhtemelen güçlü taşıyacak dürtüler ve çok fazla öfke. Benzer bir tutulma en son Nisan 2004’te Koç burcunda meydana geldi, bu nedenle o zaman dilimine dönüp bakmak sizi neler bekleyeceğiniz konusunda bazı ipuçları verebilir. 20 Nisan’daki güneş tutulmasından sadece birkaç saat sonra Güneş Boğa burcuna geçerek nazik, sevgi dolu, şehvetli bir güç dönemi başlatıyor.

Ancak bir gün sonra ayın 21’inde Merkür Boğa burcunda geri hareketine başlıyor. Bu aksilik sırasında sadakatimizin test edildiğini görmeyi bekleyebiliriz ve ayrıca rutinlerinizi, alışkanlıklarınızı ve günlük yaşam kalıplarınızı yeniden düşünmeniz gerektiğini de fark edebilirsiniz.

Koç burcu

Nisan ayının ilk haftası, mali durumunuzu destekleme zamanıdır. Merkür, 3 Nisan’da doğum haritanızın para bölgesine giriyor ve dürtüsel harcamalarınızı dizginlemenize yardımcı olacak mantıklı, akılcı enerji getiriyor. 6 Nisan’daki Dolunay, aşk hayatınız için klasik olarak değerli olan karşıt burcunuzda meydana geliyor. Aşıksanız bu büyülü bir etki olabilir, ancak ilginiz mücadele ediyorsa muhakemenizi gölgeleyebilecek bağımlılık sorunlarına dikkat edin. Venüs 11 Nisan’da burç değiştiriyor ve karizmanızı yükseltiyor. Bu zamanlarda başkalarını sizi desteklemeye ikna etmenin daha kolay olduğunu göreceksiniz, bu nedenle ağ oluşturmaya ve sosyalleşmeye harika bir geçiş.

Ancak sizin için Nisan ayının en önemli anı, hiç şüphesiz 20’si, Güneş’in Koç burcundan ayrılıp para bölgenize girmesinden sadece birkaç saat önce Koç burcunda meydana gelen güçlü Güneş tutulmasıdır. Bu tutulma, bağımsızlığınızla ilgili şoklar ve sürprizler getirebilir. Gölge yanınızla cesaretle yüzleşmeniz ve büyük bir şekilde kendi ayaklarınızın üzerinde durmanız isteniyor. Ancak, pervasız çizginize çok dikkat edin. Bu tutulma Koç burcunun son derecesinde gerçekleştiği için fevriliği harika boyutlara taşıyor. Ateşle oynarsan yanarsın. Ertesi gün, 21 Nisan, Merkür para bölgenizde geri gidiyor. Nisan ayının ikinci bölümünü finansal rutinlerinizi ve alışkanlıklarınızı dikkatlice düşünerek geçirin. Bir şeyin düzeltilmesi gerekiyor ve ne olduğunu anlamanın zamanı geldi.

Boğa burcu

3 Nisan’da Merkür Boğa burcuna girerken, azim ve azim ile Nisan başında en iyi halinizde olacaksınız. Başarmak için gereken görevleri adım adım görselleştirebiliyorsanız, hiçbir hedef çok büyük değildir. Ancak 6 Nisan’daki Dolunay sırasında kendinize karşı nazik olun, çünkü bu ay hayatınıza, özellikle de günlük çalışma hayatınıza gerginlik ve depresyon getiriyor. Yardım için başkalarına ulaşın, gerektiğinde yetki verin ve gerçekten yaptığınız şey için kendinizi tebrik edin. 11 Nisan’da yöneticiniz Venüs Boğa burcundan ayrılarak doğum haritanızın para alanına giriyor. Bu, lüks sevginiz için mükemmel bir haber, ancak banka hesabınız için daha az mükemmel bir haber! Harcamalarına dikkat et!

20 Nisan’da haritanızın en ruhani bölgesinde güçlü bir güneş tutulması meydana geliyor. Bunu canlı rüyalar veya bir tür paranormal fenomen olarak deneyimleyebilirsiniz. O sırada rahatsız edici gelebilir, ancak sonuç, daha önce kapalı olan bir şeyin sizin tarafınızdan iyi ya da kötü bilinmesi olacaktır.

Tutulmadan sadece birkaç saat sonra Güneş Boğa burcuna girerek haritanızı sevgi, ışık ve güvenle dolduracak. Dolayısıyla, Tutulma size istenmeyen haberler getirirse, onunla iyi başa çıkmak için gereken dayanıklılığı ve duygusal rezervi bulacaksınız. Nisan ayının son kısmı, özellikle Merkür’ün gerilemeye başladığı 21 Nisan’dan sonra sizin için sorunlu olabilir. Boğa burcunda. İmajınızı veya başkaları üzerinde bıraktığınız izlenimi bir şekilde değiştirmeniz gerektiğini hissedebilirsiniz, ancak etkisi geçene kadar dramatik kararlar vermeyin.

İkizler burcu

Nisan ayı yaklaşırken, yönetici gezegeniniz Merkür hareket halinde. 3 Nisan’da doğum haritanızın en ruhani alanına girerek basiretinizi ve manevi hediyelerinizi artırıyor. Bu, örneğin rüyalardan veya sezgilerden yararlanmak için harika bir zaman olacaktır. Birkaç gün sonra, 6 Nisan’da Dolunay parlarken, büyük bir yaratıcılık patlaması bekleyebilirsiniz. Bu, aşk için heyecan verici bir zaman olabilir, özellikle bekarsanız veya bir ilişkinin ilk aşamalarındaysanız ya da sadece uzun vadeli bir romantizmde kıvılcımı yeniden alevlendirmek istiyorsanız. Venüs İkizler burcunda olduğu için ay ortasında aşk gündeminizin ön sırasında olacak.

11 Nisan’da. Bu, romantizm için yılın en iyi zamanlarından biridir, ancak bu geçişin sizin çok çapkın doğanızı ortaya çıkardığını unutmayın, bu nedenle zaten bir partneriniz varsa kıskançlık bir sorun olabilir.

20 Nisan’daki Güneş tutulması sosyal hayatınıza sürprizler getirirken, istediğinizi yapma özgürlüğünüzü de artırıyor ve bu da hayatınızı oldukça olumlu yönde etkileyebiliyor. Olayların hızla gelişmesini bekleyin ve bu gücün potansiyelini en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız kararlı olmaya hazır olun.

Tutulmadan sadece birkaç saat sonra Güneş burç değiştirip doğum haritanızın en ruhani bölgesine gelerek, maneviyatınızla daha fazla temasa geçmek isteyeceğiniz birkaç haftayı başlatıyor.

Ancak ertesi gün Merkür burada gerileyeceği için biraz çaba sarf edebilirsiniz. Bir rüya günlüğü kullanmak, ihtiyaç duyduğunuz içgörülerin kilidini açmanıza yardımcı olabilir.

Kanser

Şimdiye kadarki 2023’ünüzü değerlendirmek için Nisan’ın ilk haftasını kullanın. 3 Nisan’da Merkür doğum haritanızın uzun vadeli hedefler alanına girerken, yıl yaklaşırken işinize yarayacak uzun vadeli akıllı kararlar alabileceksiniz. Birkaç gün sonra, 6 Nisan’da, Dolunay haritanızın alt kısmında parlarken, aile hayatınızda duygusal bazı haberler olabilir. Kutlama için bir sebep olabilir ya da gözyaşı olabilir ama her halükarda hayatınızın kökleri, kendinizi en güvende hissettiğiniz yer, oyundadır. 11 Nisan’da Venüs burç değiştiriyor ve sizden kendi şirketinizin tadını çıkarmaya daha çok, sosyalleşmeye daha az zaman ayırmanızı istiyor. Bir süre pozitif yalnızlığa odaklanmaya çalışın. Unutma, yalnız olmak yalnız olmakla aynı şey değildir. Ancak, bu Nisan ayındaki en değerli haber, 20 Nisan’da haritanızın tepesinde meydana gelen güçlü Güneş tutulması. Bu güç, kariyer yolunuzda bir şok veya alt üst oluş olarak gelebilir. Anahtar sakin kalmaktır. Yine de tek taraflı kararlar vermekten korkmayın, çünkü vurgu bağımsızlığınız ve kalbiniz üzerindedir. Tutulmadan birkaç saat sonra Güneş burç değiştirir, haritanızın tepesinden ayrılır ve gerçek, sosyal alanınıza girer. Bu, arkadaşlarınızın sizin için büyük bir neşe kaynağı olacağı birkaç haftalık bir dönem başlar. Bununla birlikte, Nisan ayının son büyük astrolojik etkisi, haritanızın bu alanındaki geri giden Merkür’dür – bu nedenle, ay ilerledikçe, çevrenizde kimin gerçekten ilginizi hak ettiği konusunda bazı zor kararlar vermeniz gerekebilir.

aslan

Nisan sizin için iddialı bir başlangıç ​​yapıyor ve Merkür haritanızın zirvesine yükselerek kariyer hedeflerinizi ve başarıya giden yolunuzu aydınlatıyor. 3 Nisan’dan itibaren büyük hayaller kurun, çünkü tam olarak olmasını istediğiniz şeyi tezahür ettirecek dehaya sahipsiniz.

6 Nisan’daki Dolunay, sürekli olarak baskı altında olduğunuz, birçok iletişimin gidip geldiği bir durumu vurgular. Dolunayın parıltısı altında bunlara konsantre olabilirsiniz, ancak çözüm yakındır, bu yüzden pişman olacağınız kararlar için değil, doğru kararlar vermek için bekleyin. Venüs 11 Nisan’da burç değiştirdiğinde, etrafınıza birçok yeni dostluk getiriyor. Bu Venüs geçişi, bir iş görüşmesi gibi daha geniş bir toplumda uygun bir izlenim bırakmanız gerektiğinde de çok yardımcı olur. Tüm incelikleri kucaklamaya hazır olun. 20 Nisan’da güçlü bir Güneş tutulması inançlarınızı, ahlakınızı, ahlakınızı veya inancınızı sorguladığında derin bir farkındalık anı bekleyebilirsiniz. Bu meydan okuma beklenmedik, alışılmışın dışında bir ikilemle gelebilir. Nasıl tepki vereceğinizi dikkatlice düşünün.

Güneş tutulmasından sadece birkaç saat sonra, Güneş burç değiştirir, haritanızın zirvesine yükselir, kariyer yolunuzu ve aziz hırslarınızı amaç ve tutkuyla doldurur. Ancak ertesi gün 21 Nisan’da Merkür geri hareketine başlıyor. Mart ayı sona ererken, mesleğinizle ilgili karışık duyguları veya birlikte çalıştığınız insanlardan gelen karışık mesajları anlamakta zorlanabilirsiniz. Nisan ayının sonundaki mücadeleniz, hayatınızı nasıl kazandığınız konusunda gerçek benliğiniz olmanın bir yolunu bulmak. Özel hayatınızda eşinizin veya sevgilinizin sabrını zorlamamalısınız.

Başak

Nisan ayı başlarken yönetici gezegeniniz Merkür, doğum haritanızın inanç ve eğitim bölgesine giriyor. Bu, 3 Nisan’ın başlangıcını ister profesyonel nitelikler için ister sadece inancınız veya tutkunuz hakkında daha fazla bilgi edinmek için eğitim almak için en iyi zaman haline getiriyor. 6 Nisan’daki Dolunay sırasında sakin kalın. Bu ay, doğum haritanızın para alanından parlıyor ve mali durumunuzla ilgili istenmeyen haberler veya baskılar getirebilir. Bununla birlikte, parayla olan bağlantınızı daha iyi anlamak için eskisinden daha net görmenize de yardımcı olabilir. Ne zaman Venüs

11 Nisan’da burçları değiştirir ve doğum haritanızın tepesine çıkarsanız, çekiciliğinizi ve ikna gücünüzü kullanarak başkalarının, özellikle de kariyerinizde, fikirlerinize katılmasını sağlayabilirsiniz.

Ancak sizin için Nisan ayının en büyük olayı, haritanızın en karmaşık alanlarından birinde gerçekleşecek olan 20 Nisan güneş tutulmasıdır. Toksik ilişkiler, karmik borç veya güç dengesizlikleri etrafında vurgulanan sorunlarla beklenmedik bir olay, sizin için bazı büyük içsel arayışlara yol açabilir.

Sadece birkaç saat sonra, Güneş burçlarını değiştirir ve haritanızın macera bölgesine girerek seyahat veya özgürlük ifadesinin etrafına ışık, neşe ve heyecan getirir.

Ancak ertesi gün, 21 Nisan’da yöneticiniz Merkür geri hareketine başlıyor. Bu, Nisan ayının sonunun muhtemelen inançlarınızla ilgili şüpheler ve belirsizliklerle karakterize edileceği anlamına gelir. Kendinizi çok fazla öne sürmemeye çalışın; Sadece kalbine ve sezgilerine güvenerek hareket et.

Terazi

Nisan ayının başlangıcı size bir dizi karmaşık yaşam probleminde, güçte, yakınlıkta, duygusal borçlarda ve diğer güçlü yönlerde netlik kazanma şansı getiriyor. Bunun nedeni, 3 Nisan’da Merkür’ün doğum haritanızın bu alanına girerek açık fikirli tartışmalara ve akıllı kararlara izin vermesidir.

Birkaç gün sonra Terazi Dolunayı, özellikle son zamanlarda yorgun veya bitkinseniz, kendinizi ilk sıraya koymanız için sizi teşvik ediyor. Bu Güç, kendinizi tepeden tırnağa iyileştirmeniz için bir armağandır. Bütün ve güçlü hissetmek için ne gerekiyorsa yapın.

11 Nisan’da yönetici gezegeniniz Venüs burç değiştiriyor ve doğum haritanızın seyahat bölgesine giriyor. Bekarsanız veya flört ediyorsanız, seyahat ederken tanıştığınız veya sizden çok farklı bir kültüre, geçmişe veya inanca sahip birine ilgi duyabilirsiniz. Ancak bu ay aşk hayatınız için en önemli haber 20 Nisan’da karşıt burcunuzda gerçekleşecek olan Güneş tutulması. Bu güçlü etki dikkatinizi dram ve şoklara çekebilir; Şu anda tüm hikayeye sahip olamayabileceğiniz için dürtü veya öfkeyle hareket etmekten kaçının. Sakin olun ve olayların soğumasını bekleyin. Tutulmadan sadece birkaç saat sonra, Güneş doğum haritanızın tutku bölgesine girer, ancak bu içinizde karmaşık duygular yaratır, bu yüzden nasıl hissettiğinizi işlemek için zaman ayırın.

Ertesi gün, 21 Nisan, haritanızın bu alanında Merkür’ün geri hareket ettiğini görür, bu nedenle Nisan ayı sona ererken biraz ruh araştırması yapmak için zamanınız olacak. İlişkinizde kendi güdülerinizi keşfetmekten korkmayın.

Akrep

3’ünde Merkür karşıt burcunuza geçerken, Nisan ayının başı diğer yarınızla bağlantınızı geliştirmek için çok iyi bir zaman. Bekarsanız ve flört ediyorsanız, entelektüel olarak size eşit olan ve iyi bir tartışmanın tadını çıkarabileceğiniz birini arayın. 6 Nisan’da Dolunay, doğum haritanızın en mahrem kısmından parlıyor, ancak bu nedenle biraz yalnızlığın tadını çıkarmak için biraz zaman ayırın. Bir ilişkide artık kendi alanınızı geliştirmek önemlidir. Venüs 11 Nisan’da burç değiştirecek, bu aşk gezegeni haritanızın ruhsal açıdan en karmaşık alanlarından birine giriyor. Bu etki, bağlantılarınızdaki tutku ve entrikayı artırırken, diğer yandan size iyi gelmeyen birinin büyüsüne kapılmanızı çok kolay bulabilirsiniz. Dikkat olmak. 20 Nisan’daki güçlü güneş tutulması sırasında, sıradan, gündelik hayatınız mercek altında. Şaşırtıcı hatta sarsıcı bir olay, hayatınızı nasıl daha anlamlı veya amaçlı hale getirebileceğinizi merak etmenize neden olacak ve daha huzurlu bir hayat yaşamak için rutinlerinizi sarsmanız gerekebilir.

Tutulmadan sadece birkaç saat sonra Güneş, aşk hayatınız için klasik olarak harika bir alâmet olan karşıt burcunuza geçer. Ancak hızla, ertesi gün, 21 Nisan’da Merkür’ün geçişi durağan rotasına başlar. Burada aksilik, partnerinizle bağınızın sahte, aldatıcı veya düpedüz zor olabileceği kısa bir dönemi başlatır. Nisan ayı sona ererken, hem ne söylediğiniz hem de ne demek istediğiniz konusunda net olmaya çalışın.

yay Burcu

Nisan ayına çalışkan bir ruh hali içinde başlıyorsunuz ve 3 Nisan’da Merkür günlük rutinler bölgenize giriyor. Bu, Nisan ayının başlarını programınıza devam etmek ve çok uzun süredir ertelediğiniz görevlerin üstesinden gelmek için harika bir zaman haline getiriyor.

6 Nisan’daki Dolunay, doğum haritanızın sosyal bölgesinde parlıyor ve bir tür küçük arkadaşlık krizine neden olabilir. Bu gerçek olabilir, özellikle de şu anda bir arkadaşınızla birbirinizi kıskanmak için nedenleriniz varsa. Ancak Venüs sorunsuz ilerlerken aşk hayatınızda daha iyi haberler var. 11 Nisan’da aşk hayatınız için geleneksel olarak çok iyi bir alâmet olarak oturum açın. Ancak, bu Venüs geçişi çok çapkın, bu nedenle zaten bir ilişkiniz varsa partnerinizi üzmemeye dikkat edin.

20 Nisan’da, güçlü bir Güneş tutulması doğum haritanızın neşe bölgesine çarptığında aşk hayatınız üzerinde daha da fazla potansiyel etki var. Bu etki, muhtemelen kısa süreli veya yasadışı bir aşk ilişkisi veya çocuklarla temas halinde, şoklar ve sürprizler getirir. Doğum haritanızın bu kısmı risk alma ile ilişkilidir ve bu Tutulma inanılmaz derecede dürtüseldir, bu nedenle etraftayken çok umursamaz olmamaya dikkat etmeniz gerekecek. Birkaç saat sonra Güneş tutulması burç değiştirerek, özel hayatınızda kaos yaratsa bile iş yükünüzle başa çıkma becerinizi artırıyor. Ancak ertesi gün, 21 Nisan, Merkür burada geri hareket ederek işlerinizi halletme yeteneğinizi bir şekilde sınırlıyor. Çalışmalara ayak uydurmak istiyorsanız, Nisan ayı geçerken iyi organize olmanız gerekecek.

Oğlak

Nisan ayının başlamasıyla birlikte sizin için yaratıcı bir enerji gökyüzüne hakim oluyor. Bunun arkasında Merkür var, 3 Nisan’da doğum haritanızın en ilham verici bölümüne giriyor ve kendi kendinize konuşmanıza bir deha dokunuşu getiriyor. Ayrıca, özellikle 6 Nisan’da haritanızın tepesinden parlayan Dolunay sırasında, etrafta tartışmacı bir güç var. Bu zamanlarda, kutlama sebebi olması gereken disiplinli çalışmanız için başarı veya takdir bekleyebilirsiniz. İş yerindeki ivmeyi sürdürmekte zorlanabilirsiniz, ancak Venüs 11 Nisan’da burç değiştiriyor. Venüs geçişi işe daha rahat bir yaklaşımı teşvik ediyor ve biraz mesafeyi hak ediyor olsanız da, bu ölçüde rahatlamak doğanızda yok.

Yine de biraz güç biriktirmeniz yeterli olacaktır, çünkü 20 Nisan’da, güçlü bir Güneş tutulması haritanızın köklerine çarptığında, biraz kendi kendinize düşünmeye ihtiyacınız olacak. Bu tutulma aile hayatınıza veya ev işlerinize şoklar ve sürprizler getirebilir. Doğum haritanızın bu kısmı aynı zamanda geçmişi de temsil eder, bu nedenle Tutulma, uzun zaman önce çözüldüğünü düşündüğünüz bir sorunu yeniden uyandırabilir.

Sadece saatler sonra, Güneş burçlarını değiştirir ve tutulmadan kaynaklanan herhangi bir rastgele duygusal serpinti ile başa çıkmanıza yardımcı olmak için tasasız bir etkiyle haritanızın neşe alanına girer.

Ancak ertesi gün, 21 Nisan, Merkür burada geri gidiyor ve önümüzdeki birkaç hafta kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Bu kriz sırasında gereksiz riskler almaya zorlanmaktan kaçının.

Kova

Nisan ayı başladığında muhtemelen geçmişiniz hakkında çok düşünüyorsunuz ve bu muhtemelen 3 Nisan’dan sonra Merkür doğum köklerinize hareket ettiğinde daha da kötüleşecek. Bu nostalji, deneyimlerinize bağlı olarak tatlı veya acı tatlı olabilir, ancak şimdiki zamanda yaşamayı unutmayın.

6 Nisan’daki Dolunay, özgürlük alanınızı aydınlatıyor ve muhtemelen bu ay boyunca, özellikle de şu anda sizi sinirlendiren bir konu etrafında, sınırları zorlamanıza neden olacak.

Ancak 11’inde, Venüs’ün haritanızın en yaratıcı, kendini ifade eden ve en neşeli alanına girdiğine dair daha iyi haberler var. Bu alan aynı zamanda flört ve göz kamaştırıcı (bazen kısa süreli) aşk ilişkileriyle de ilişkilidir, bu nedenle bekarsanız birkaç hafta sizin için ilginç olabilir. Halihazırda bir ilişkiniz varsa, bu güzel Venüs geçişi oradaki kıvılcımı da yeniden alevlendirmeye yardımcı olabilir.

20 Nisan’da güçlü bir Güneş tutulması, kardeşinize ve yakın arkadaşınıza dram veya kaos getirebilir. Bu Tutulma aynı zamanda ani bir entelektüel farkındalık veya niyetinizde dramatik bir yön değişikliği olarak da tezahür edebilir – haritanız üzerinde büyüleyici bir etkidir, ancak netleşmesi biraz zaman alabilir.

Açık olan şu ki, sadece birkaç saat sonra Güneş haritanızın köklerine inerek aile hayatınızı ışık, sevgi ve sıcaklıkla dolduruyor.

Ancak ertesi gün yani 21 Nisan’da Merkür R durgun seyrine başlıyor, bu nedenle ayın başında sizi endişelendiren o nostaljik bahisler daha rahatsız edici veya problemli bir şeye dönüşebilir.

balık Burcu

Nisan sizin için çok ağır bir ay gibi görünüyor. 3 Nisan’da Merkür’ün doğum haritanızın en ağır bölgesine girmesiyle başlar, size oradan çok şey yapacak enerji ve şevk verir.

Birkaç gün sonra 6 Nisan’daki Dolunay, borç konularını ön plana çıkarıyor. Bu, finansal borçlara atıfta bulunabilir, ancak gerçek bir dereceye kadar, muhtemelen duygusal ve hatta karmik borçlara da atıfta bulunabilir. Neye, kime borcunuz olduğu ve borcunuzu nasıl geri ödemeyi planladığınız konusunda netleşmek için bu çılgınlığı kullanın.

11 Nisan’da aile ile ilgili güzel haberler var, Venüs doğum haritanızın köklerini etkileyecek. Venüs’ün bu sevimli geçişi, ailenize ve evinize uyum ve huzur getiriyor ve aynı zamanda evinizi yenilemek için olağanüstü bir zaman. Alanınız gerçekten size ait olsun. Özellikle 20 Nisan civarında, güçlü bir Güneş tutulması doğum haritanızın para alanına çarptığında, bu güçler altındaki banka hesabınıza iyi bakın. Bu dramatik etki, kesinlikle olumsuz olmayan ama kesinlikle birdenbire ortaya çıkan şoklar veya sürprizler getirir. Başınız dönebilir, ancak aceleci, fevri kararlar vermemek paha biçilmezdir. Sadece birkaç saat içinde Güneş, netlik yaratmanıza yardımcı olmak için kaostan düşünce alanınıza geçiş yapacak.

Ancak ertesi gün, 21 Nisan, Merkür geri gidiyor. Grafiğinizin bu alanında niyetinizi bulanıklaştırır ve muhakemenizi zayıflatır. Nisan ayı sona ererken, değerli kararları gözden geçirmek için zaman ayırın.

Gökyüzü rehberimiz ve yolumuzu aydınlatsın.

instagram

Youtube

‘Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar tamamen yazarlarının orijinal düşünceleridir ve Onedio’nun yayın politikasını yansıtmayabilir. ©Onedio’

incesuhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu
escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort