Haber

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, İstanbul’da Kastamonulu adayların ülkelerine olan sevgisini vurguladı

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, “İstanbul’da şu anda 4 Kastamonu ilçe belediye başkan adayımız var. Bu kardeşlerimizin hepsi bulundukları yerin Kastamonu özelliğini göstererek geldiler, vatan sevgilerini göstererek geldiler, dürüstlükleriyle geldiler. ve iş yapma şekilleri.” söz konusu.

İbrahim Yumaklı, Ümraniye Belediyesi Düğün Salonu’nda Kastamonu dernek başkanları ve kanaat önderleriyle bir araya geldiği toplantıda, Kastamonu’nun büyükşehirlere en fazla göç veren illerden biri olduğunu ancak Kastamonu halkının sıcak havasını, havasını aldığını söyledi. onlarla birlikte ülkenin misafirperverliği ve sadakati.

Kastamonu halkının bir diğer önemli özelliğinin de dayanışma olduğunu belirten Yumaklı, önümüzdeki hafta sonlarında İstanbul’un dört bir yanından hemşehrileriyle bir araya gelip sohbet edeceklerini söyledi.

Yumaklı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 24 yıldır “Bu millete, milletine hizmet için geldik” anlayışını ülkeye taşıdığını belirterek, “Cumhurbaşkanımız onun gibilerle birlikte bu yolda yürür. Emin olun, hepsi bu. Kabinedeki arkadaşlarım gecesini gündüzünü Cumhurbaşkanımız için harcıyorlar.” Sadece biz değil, belediye başkanlarımız da aynı şekilde hizmet etme sorumluluğunu hissediyorlar. Bu ülkeye hizmet etme arzusu, en tepeden en aşağıya, Sayın Cumhurbaşkanımızdan, en uçta görev yapan sorumlu kişilere kadar herkeste hissediliyor. Bizi diğerlerinden ayıran en büyük şey farklılıktır.” değerlendirmesini yaptı.

Yumaklı, bu ülkeye ve halkına gönül verenler ile kendi çıkarlarını ön planda tutanlar arasında ayrım yapılması gerektiğine işaret ederek, “Kastamonu halkı bu ayrımı yapabilecek anlayışa, bilince sahip. Bunu hissediyor. Bunları nerede olursak olalım söyleyelim, yalan söyleyenler de, doğru söyleyenler de.” “Bu ülke için çalışanlarla, tatillerde ve pazarlıklarda çalışması gereken zamanı harcayanlar arasında bir ayrım yapmamız gerekiyor.” dedi.

Yumaklı, “Şu anda İstanbul’da Kastamonulu 4 ilçe belediye başkan adayımız var. Bu kardeşlerimizin hepsi bulundukları yere Kastamonu özelliklerini göstererek, vatan sevgisini göstererek, dürüstlük ve iş ahlakıyla geldiler. ” İfadelerini kullandı.

yunusemrehaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu